Reklamacje i Gwarancja

Opublikowano:

Na wszystkie ramy Santa Cruz wraz z łożyskami oraz na koła i kierownice Reserve udzielana jest wieczysta gwarancja producenta. Reklamacje lub wszelkie pytania można składać na oficjalnej stronie santacruzbicycles.com w dziale  Warranty Department

Gwarancję można rozpatrywać też bezpośrednio u nas w języku słowackim lub polskim. Załatwianie reklamacji u nas jest zdecydowanie szybsze. Większość reklamacji nie wymaga nawet wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy na naszego maila: admin@santacruzbicykle.com wysłać opis, film/zdjęcie, paragon/fakturę oraz numery z ramy P/S, N/S.

Część reklamacji jest rozpatrywana od ręki, na inne trzeba poczekać aż paczka z zastępczą częścią dotrze do nas z Niemiec. Nasza pomoc w rozpatrywaniu Gwarancji/Reklamacji jest udzielana tylko klientom, którzy kupili u nas choć jeden rower. Gdy staniesz się naszym klientem, możemy się zająć twoimi Santa Cruz'ami kupionymi u innego dostawcy.

 

Pogwarancyjne obniżenie ceny!

Jeżeli straciłeś gwarancję lub z twojej winy zepsułeś ramę, to Santa Cruz zaoferuje ci części zamienne po obniżonej cenie.

Pamiętaj! Aby otrzymać wieczystą gwarancję, należy rower zarejestrować na stronie producenta.